PRZYGOTOWANIE PLIKÓW

WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

WARUNKI WSPÓŁPRACY

POLITYKA PRYWATNOŚCI

796 141333

kalendarze@x14.pl

796 141333

kalendarze@x14.pl

796 141333

Charakterystyka kalendarzy spiralowanych

 Formaty kalendarza

 

 Rodzaj papieru

Kreda 170 g (opcjonalnie 250g) 

 Wykończenie

bez foliowania, folia BŁYSK lub MAT

 Listwowanie 

Listwy góra-dół (wzdłuż krótszych krawędzi)

 Kolorystyka 

Dowolna

 Kolor listwy i zawieszki

Biała, czarna lub srebrna

OFERTA CENOWA W TRAKCIE PRZYGOTOWYWANIA 

DARMOWA  PRZESYŁKA  KURIERSKA  

Kalendarze spiralowane - dlaczego Drukarnia Internetowa X14?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako dostawca kalendarzy różnego rodzaju kalendarzy i na bazie tego doświadczenia stworzyliśmy produkt najlepiej dopasowany do szerokiego grona klientów. Nasze kalendarze spiralowane są wykonane z najwyższej jakości materiałów, na maszynach offsetowych, przez co mają Państwo gwarancję zadowolenia ze swojej reklamy przez cały rok. Dużą wagę przykładamy też do kwestii estetycznych, dlatego mają Państwo duże możliwości personalizacji projektu – istnieje możliwość wykonania dowolnego nadruku. Nasze kalendarze spiralowane są niedrogie, ponieważ oprócz jakości ważna jest również dla nas optymalna cena, aby była ona jak najbardziej konkurencyjna. Kalendarze spiralowane oferujemy w cenach należących do najniższych na rynku, bez oszczędzania na jakości – to może zaproponować Państwu tylko solidny i doświadczony producent kalendarzy. W razie jakichkolwiek pytań i  wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego, również chętnie Państwu odpowiemy a w dalszym kroku do  składania zamówień.

Tanie Kalendarze Spiralowane

Drukarnia Internetowa X14 oferuje różnorodne kalendarze ścienne spiralowane, dzięki którym wyraźnie wyróżnisz swoją firmę. Ścienny kalendarz spiralowany przyciąga formatem - taki jest właśnie kalendarz ścienny - wyjątkowo praktyczny i ulubiony. Wielkość kalendarza umożliwia zaprojektowanie nawet najbardziej wyrafinowanej grafiki, a czytelne i funkcjonalne kalendarium nie pozwoli zapomnieć o najważniejszych wydarzeniach. Możliwość całkowicie indywidualnego zadruku na tak dużej powierzchni to również atrakcyjna i wyjątkowo skuteczna forma reklamy Twojej firmy przez cały rok.

– wszystkie te daty bez problemu oznaczycie Państwo na wydrukowanym przez nas kalendarzu. Bogactwo projektów graficznych, które możesz zaprezentować w kalendarzu wieloplanszowym jest ograniczone tylko i wyłącznie Twoją wyobraźnią. Do wyboru masz standardowe formaty.

Kalendarze SPIRALOWANE