PRZYGOTOWANIE PLIKÓW

WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

WARUNKI WSPÓŁPRACY

POLITYKA PRYWATNOŚCI

796 141333

kalendarze@x14.pl

796 141333

kalendarze@x14.pl

796 141333

Z nami staniesz się wielki!!! Stale staramy się być wyjątkową firmą. Drukarnia Internetowa X14 koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług dla naszych klientów. Jesteśmy dostawcą wszelkich rozwiązań w dziedzinie reklamy. 

Kalendarze to tylko jedna z gałęzi naszych produktów, jednak na tyle szeroka, że postanowiliśmy stworzyć specjalny serwis internetowy do prezentacji naszej oferty kalendarzowej. Oprócz kalendarzy zajmujemy się drukiem ulotek, wizytówek, katalogów, notesów, naklejek, teczek firmowych i wielu innych. Pełną ofertę naszej firmy można znaleźć na stronie http://x14.pl

Nasz zespół to doświadczeni fachowcy w dziedzinie planowania mediów, projektowania i produkcji reklam.
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Chętnie podpowiemy, który produkt wybrać.

Jesteśmy legalnie działającą firmę, założoną w roku 2003. Jako, że nie mamy nic do ukrycia naszą firmę możesz sprawdzić w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Publiczne i urzędowe informacje na temat naszej firmy znajdziesz pod poniższym linkiem:

 

Nasza firma na stronach CEIDG