kalendarze@x14.pl

796 141333

kalendarze@x14.pl

796 141333

Kalendarze   z  GRAWEREM

Kalendarze  z  TŁOCZENIEM

Tłoczenie z efektem termo przebarwienia/na sucho odbywa się przy użyciu rozgrzanej wcześniej matrycy.  Logotyp jest odciskany na oprawie kalendarza. Logo/napis przebarwia się na kolor ciemniejszy od okleiny na której wykonywane jest tłoczenie.

Tłoczenie odbywa się przy  użyciu matryc mosiężnych i magnezowych o grubości 7mm.

Specjalnie dobrana  okładzina kalendarza pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów wizualnych przy jednocześnie dużej dokładności.

Standardowa wielkość pola tłoczenia to powierzchnia do 30cm2, opcjonalnie jest możliwość wykonania matrycy o większej powierzchni.

Termin realizacji dla kalendarzy z tłoczeniem wynosi do ok. 15 dni roboczych (zazwyczaj krótszy w miesiącach od sierpnia do października).

 

Grawerowanie laserowe polega na umieszczeniu logotypu lub personalizacji na okładce kalendarza przy użyciu lasera.  

Grawerowanie nie wymaga stosowania kosztownych matryc (jak w przypadku kalendarzy z tłoczeniem). 

Specjalnie dobrane termoprzebarwialne okładziny kalendarzy pozwalają na uzyskanie estetycznych logotypów, grafik i personalizacji.

Standardowa wielkość pola grawerowania to powierzchnia do 20cm2, opcjonalnie jest możliwość wykonania znakowania o większej powierzchni.

Termin realizacji dla kalendarzy z grawerowaniem wynosi do ok. 5-7 dni roboczych.

 

Kalendarze z GRAWEREM

Kalendarze z TŁOCZENIEM

Kalendarze książkowe B5

Kalendarze książkowe A5

Kalendarze książkowe A4

ZAMKNIJ

PRZYGOTOWANIE PLIKÓW

WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

WARUNKI WSPÓŁPRACY

POLITYKA PRYWATNOŚCI

796 141333

Drukarnia Internetowa X14 oferuje kalendarze książkowe

Oferowane przez  nas kalendarze książkowe możemy indywidualnie spersonalizować. Najprostszą a zarazem trwałą metodą znakowania kalendarzy jest grawerowanie lub tłoczenie logotypu lub nazwy firmy.

W naszej ofercie kalendarze z układem dziennym lub tygodniowym, w najbardziej popularnych rozmiarach tj. A4, A5, B5.

Dlaczego Drukarnia Internetowa X14?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako dostawca kalendarzy różnego rodzaju kalendarzy i na bazie tego doświadczenia stworzyliśmy produkt najlepiej dopasowany do szerokiego grona klientów. Oferowane przez nas kalendarze książkowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów, przez co mają Państwo gwarancję zadowolenia ze swojej reklamy przez cały rok. Kalendarze książkowe oferujemy w cenach należących do najniższych na rynku, bez oszczędzania na jakości – to może zaproponować Państwu tylko solidny i doświadczony producent kalendarzy. W razie jakichkolwiek pytań i  wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego, również chętnie Państwu odpowiemy a w dalszym kroku do  składania zamówień.

Kalendarze Książkowe 2024

Drukarnia Internetowa X14 oferuje eleganckie, solidne a przy tym atrakcyjne cenowo kalendarze książkowe, dzięki którym żadne ważne wydarzenie ani zadanie na pewno Ci nie umknie. Już nigdy więcej nie zgubisz się w natłoku pracy – tygodniowy lub dzienny układ kalendarium oraz obszerne pole przeznaczone do wykonywania notatek sprawią, że Twoje cele i zadania będą uporządkowane tak, byś mógł czerpać przyjemność z ich wykonywania i aby nic Ci nie umknęło. Kalendarz książkowy to niezbędnik każdego bussinesmana.

Kalendarze KSIĄŻKOWE

Katalog kalendarzy PYR