796 141333

kalendarze@x14.pl

Kalendarze PLAKATOWE

 

KALENDARZE Z PEŁNĄ PERSONALIZACJĄ

Kalendarze plakatowe z pełną personalizację - druk w całości wg projektu klienta.

 

Kalendarz LISTWOWANY jest drukowany na papierze kreda błysk 170 g dla formatów A2 i B2), kalendarz posiada listwę po krótszym boku.

 

Cennik kalendarzy listwowanych

Cena za 1 sztukę kalendarza przy zamówieniu pakietu:

 

 

Format kalendarza

Ilość

A1

A2

B2

50

8,6 5,4 6
100 5,7 3,6 4
200 3,6 2,4 2,6
300 2,9 2 2
400 2,4 1,7 1,8

500

2,2 1,5 1,6

 

W przypadku zapotrzebowania na większą ilość prosimy o kontakt e-mailowy.

Wszystkie w/w ceny są kwotami netto (bez 23% podatku VAT) i zawierają koszty wysyłki

 

 

 

 

 

 

Przykładowe rozwiązania kalendarzy z gotowymi wzorami z możliwością dodania własnego nadruku

 

 

 

 

KALENDARZE Z PERSONALIZACJĄ NIEPEŁNĄ

Kalendarze plakatowe z niepełną personalizację - w przypadku tych kalendarzy w ofercie są już produkty z gotowymi wzorami (zdjęcie lub grafika) do którego możemy dodrukować na mniejszej powierzchni nadruk wg własnego projektu.

Kalendarze "gotowce" w celu łatwiejszego przeglądania mamy skatalogowane na dwóch stronach internetowych (razem z innymi kalendarzami). Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowych kalendarzy w której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie

 

 

Kalendarz plakatowy listwowany przyciąga formatem – taki właśnie jest kalendarz plakatowy – wyjątkowo praktyczny i ulubiony. Doskonałe połączenie plakatu z kalendarzem.
Wielkość kalendarza umożliwia zaprojektowanie nawet najbardziej wyrafinowanej grafiki, a czytelne i funkcjonalne kalendarium nie pozwoli zapomnieć o najważniejszych wydarzeniach. Możliwość całkowicie indywidualnego zadruku na tak dużej powierzchni to również atrakcyjna i wyjątkowo skuteczna forma reklamy Twojej firmy przez cały rok.

Kalendarze plakatowe oferujemy w formatach A1, B1, A2, B2, A3, B3. Wydruk standardowo pokrywamy lakierem dyspersyjnym. Możemy go uszlachetnić folią mat lub połysk bądź lakierem UV, który nada Twojej grafice aksamitnej matowej głębi lub wyjątkowego blasku. Całości dopełni właściwie dobrana elegancka listwa w różnych kolorach do wyboru. Już dziś zdecyduj się na kalendarz plakatowy.

796 141333

POLITYKA PRYWATNOŚCI

WARUNKI WSPÓŁPRACY

WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

PRZYGOTOWANIE PLIKÓW