796 141333

kalendarze@x14.pl

Kalendarze BIURKOWE

 

KALENDARZE Z PEŁNĄ PERSONALIZACJĄ

Kalendarze biurkowe z pełną personalizację - druk główki i plecków w całości wg projektu klienta.

Kalendarze tego typu drukujemy w wielu różnych rozmiarach i konfiguracjach. Jeśli potrzebujesz kalendarza o innych wymiarach niż prezentowane na poniższych zdjęciach prosimy o kontakt z nami. Z pewnością dopasujemy odpowiednie rozwiązanie.

 

 

 

 

 

Przykładowe rozwiązania kalendarzy z gotowymi wzorami z możliwością dodania własnego nadruku

 

 

 

 

KALENDARZE Z PERSONALIZACJĄ NIEPEŁNĄ

Kalendarze biurkowe z niepełną personalizację - w przypadku tych kalendarzy w ofercie są już produkty z gotowymi wzorami (zdjęcie lub grafika) do którego możemy dodrukować na mniejszej powierzchni nadruk wg własnego projektu.

Kalendarze "gotowce" w celu łatwiejszego przeglądania mamy skatalogowane na dwóch stronach internetowych (razem z innymi kalendarzami). Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowych kalendarzy w której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie

 

 

Czy widziałeś kiedyś dobrze zorganizowane miejsce pracy bez kalendarza biurkowego? Kalendarze biurkowe pełnią funkcję podręcznego organizera, a odpowiednio zaprojektowane mogą stać się interesującym detalem i jednocześnie całoroczną reklamą Twojej firmy. Nasze kalendarze piramidki drukujemy na kartonie 300 g. Wydruk zabezpieczamy lakierem dyspersyjnym. Podstawę kalendarza bigujemy w dwóch miejscach, a następnie sklejamy klejem introligatorskim. Tak przygotowany produkt jest mocny i stabilny. Możesz być pewien, że ten praktyczny upominek posłuży Tobie i Twoim klientom przez wszystkie 365 dni w roku.

Oferowane przez nas kalendarze biurkowe możemy wydrukować na dwa podstawowe sposoby:

Wszystkie wyżej wymienione kwoty są cenami netto (nie zawierają 23% podatku VAT). Wszystkie kwoty zawierają koszty wysyłki. Prezentowane ceny dotyczą 1 sztuki kalendarza.

796 141333

POLITYKA PRYWATNOŚCI

WARUNKI WSPÓŁPRACY

WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

PRZYGOTOWANIE PLIKÓW